Kobimedya

Kobimedya QR Menü

Ürün Kodu : 71274

1,000.00 TL
Yerli Üretim

hizli işlemler

Kobimedya QR Menü Nedir?

Kobimedya A.Ş. tarafından geliştirilen QR Menü hizmeti, otel, restaurant, bar, spor merkezi vb. yerlerde kullanılan kağıt veya plastik malzemeden yapılmış menülerin dijitale aktarılması halidir.

Özellikle Covid-19 (Corona) virüsü nedeniyle, baskı halinde elden ele dolaşan menülerin, mikrop yayması kaçınılmazdır. Bu yüzden QR menü hizmetimiz normallerin yeniden belirlendiği bu dönemde kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.

Kobimedya QR Menü hizmeti neden tercih edilmeli?

Covid-19 (Corona) virüsü nedeniyle oluşan sağlıksız ve gereksiz teması kesmek, müşterilerin kendini daha fazla güvende hissetmesi, menü baskı maliyetlerini azaltmak, menülerin çok hızlı güncellenmesi gibi ihtiyaçlardan dolayı tercih edilmelidir.

Kobimedya QR Menü hizmetimiz nasıl çalışır?

Menülerinizi dijital ortama aktardıktan sonra, size özel QR Code oluşturuyoruz. Masalarınıza koyduğunuz bu kodlar, müşterileriniz tarafından telefon kamerasına gösterilerek menüleriniz görülebiliyor.

Kobimedya QR Menü hizmetimizden nasıl yararlanabilirsiniz?

Kobimedya QR Menü hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, ürünü satın almaktır. Satın alındıktan sonra tarafınızdan menü istenecektir. Menünüzün dijitale aktarılması yaklaşık 12 saattir. Dilerseniz bu hizmeti https://kobimedya.com/hizmetler/kobimedya-qr-menu/ buradan da satın alabilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Benzer Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır