İnternetten Sipariş

Dört kolay adımda internetten siparişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz:

1. Adım: Bilgileriniz
Üyelik Hesabınız Varsa
Eğer kalitelihayat.com’a kayıtlı bir üyelik hesabınız varsa, yalnızca e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek sipariş vermeye devam edebilirsiniz.

Üyelik hesabınız Yoksa
Üye olmadan sipariş ver seçeneğini seçebilir ve bilgilerinizi doldurarak üye olmadan sipariş verebilirsiniz.Lütfen bilgilerinizi belirtilen alanlara eksiksiz bir şekilde girin. Yıldız işaretiyle belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.Eğer siparişinizle birlikte bir üyelik hesabı oluşturmak istiyorsanız, "kalitelihayat.com'ye üye ol." kısmını doldurarak hesabınız için şifre oluşturabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak üye ol butonuyla kalitelihayat.com'ye üye olabilirsiniz.

2. Adım: Teslimat Adresi
Bu adımda, ürününüzün gönderilmesini istediğiniz fatura adresinden farklı bir adres girebilirsiniz. 
Lütfen bilgilerinizi olabildiğince eksiksiz girin. Yıldız işareti belirtilen alanlar zorunlu alanlardır.
Eğer ürününüzün fatura adresinden farklı bir teslimat adresine gönderilmesini istiyorsanız, lütfen ilgili kutucuğu işaretleyin ve gerekli bilgileri doldurun.

3. Adım: Ödeme Seçenekleri
kalitelihayat'da sadece kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır.

4. Adım: Sipariş Onayı
“Sipariş Onayı” sayfasında, siparişiniz bir kez daha tüm ayrıntıları ile gösterilir. Lütfen kişisel bilgilerinizi kontrol edin.
"Değiştir" butonu ile dilerseniz fatura ve teslimat adresinizi, ödeme türünü veya sepetinizde bulunan herhangi bir ürünün adedini değiştirebilirsiniz. "Sil" butonu ile dilediğiniz bir ürünü sepetinizden çıkarabilirsiniz.“Sipariş Onayı” sayfasında teslimat süresini, siparişinizde yer alan bir ürünün hediye paketi yapılıp yapılmadığını ve gönderi masrafı dahil siparişinizin toplam tutarını görebilirsiniz.

“Genel Hükümler ve Koşullar ile ilgili bilgileri ve Veri koruması uyarısını” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartlarını okuyup kabul ettiğinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Onayınızın ardından "Siparişi Tamamla" butonu yardımıyla siparişinizi sonlandırabilirsiniz. Siparişini tamamladıktan sonra e-mail adresinize onay maili gönderilecektir.

Sipariş Durumu & Sipariş Detayları
Hesabım bölümünde yer alan "Siparişlerim" sekmesinden mevcut sipariş durumunuzu ve 181 gün öncesine kadar geçmiş siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Tamamlanan siparişimi iptal edebilir miyim?
Onaylanmış siparişinizi aynı gün içerisinde iade edebilirsiiz. 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4